Architektura Miejska

 +48 509 552 652  billionphotos 990838 biuro@architekturamiejska.com.pl

  • n2-nowy
  • Snowy1
  • S3-nowy
  • slajd4now

Mała architektura - Producent

architektura miejskaFirma Architektura Miejska to miejsce, w którym dostępne są ławki i kosze parkowe, a także rozwiązania przeznaczone do zastosowania w centrach miast – osłony drzew, słupki czy stojaki rowerowe, donice parkowe - miejskie. Naszą specjalnością jest mała architektura – tworząc nasze rozwiązania wykorzystujemy pasję tworzenia elementów krajobrazu, które go upiększą i uczynią bardziej funkcjonalnym.

Nasze artykuły zapewniają spokojny wypoczynek i rekreację oraz umożliwiają zachowanie bezpieczeństwa i porządku w różnych częściach miasta – zarówno na obszarach prywatnych, jak i publicznych.

Wiedząc, jak bardzo elementy małej architektury wpływają na wygląd obiektów publicznych – parków, skwerów, placów zabaw, osiedli czy ulic, tworzymy nasze artykuły w taki sposób, by je uatrakcyjniały i dodawały im architektonicznej spójności.

To wszystko powoduje, że zarówno nasze funkcjonalne kosze parkowe, efektowne osłony drzew i inne elementy doskonale skomponują się z aranżacją zabytkowych dzielnic miasta oraz nowoczesnych części centralnych i stworzą z nimi harmonijną całość.

Nasza mała architektura wyróżnia się najwyższą jakością wykorzystanych do produkcji materiałów, trwałością, efektownym wyglądem oraz atrakcyjnymi cenami. Dzięki temu oferowane produkty będą spełniały swoją rolę przez wiele lat.

Nasze podejście do Klienta jest elastyczne – dostosowujemy się do jego indywidualnych pomysłów i podejmujemy wyzwania związane z realizacją nietypowych projektów.