Mała architektura,  ławki parkowe,  kosze uliczne

Kosze

 

Kosze na słupku

Metalowe kosze na słupku doskonale sprawdzą się zarówno jako kosze uliczne, jak i kosze parkowe. Zapewniają swobodny dostęp, co uniemożliwia wysypywanie się śmieci oraz ułatwia ich usuwanie i wymianę worków. Bogactwo wzorów i kolorów zapewnia szerokie możliwości wyboru od metalowych koszy zewnętrznych po kosze w obudowie drewnianej.
Dostępne typy koszy ulicznych mogą być wyposażone w daszek zapobiegający napływom opadów deszczu czy śniegu. Występują zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji, co pozwala na umieszczenie ich w różnych częściach miasta.

Kosze wolnostojące

Wykonane z drewna lub metalu mogą mieć zastosowanie jako kosze parkowe, jak również jako kosze uliczne, doskonale współgrając z otoczeniem. Trwałość, funkcjonalność, łatwy montaż – wszystko to sprawia, że można je umiejscowić właściwie wszędzie.

Kosze betonowe

Nasze kosze betonowe charakteryzują się przede wszystkim trwałością. Z tego powodu są bardzo popularne jako elementy małej architektury w parkach, terenach użyteczności publicznej jak również centrach miast. Bogactwo wzorów oraz szeroka gama pojemności koszy betonowych sprawia, iż z łatwością można dopasować odpowiedni model kosza do zagospodarowanego terenu.